Електролічильник (Тендер №95296441ru)

Зарегиструйтесь

Поделиться:
Страна: Украина
Язык: UA
Номер: 95296441
Дата публикации: 30-11-2023
Начальная цена контракта: 91 831 (RUB)
Оригинальная сумма: 47 200 (UAH)

Источник:

Описание

Полная информация по тендеру закрыта.
Для дальнейшей работы с сайтом ознакомтесь с информацией ниже.

О нас

Ведущая поисковая система по тендерам и закупкам России и мира

  • Сама большая база тендеров и источников закупок России и мира
  • Бесплатная ежедневная рассылка по Вашим настройкам
  • Информация по победителям тендеров в нужном Вам формате
  • Удобное отображение и выгрузка информации

Выбрать нас

Начало работы

Регистрация на сайте, после которой Вам доступны следующие функции сайта:

  • Подписка на бесплатную рассылку по Вашим ключевым фразам
  • Просмотр анонсов тендеров
  • Выгрузка краткой информации в Excel формате
  • Просмотр части инфомации по победителям, поставщикам и заказчикам тендеров

Регистрация

Для использования всех функций сайта и просмотра полной информации Вам нужно оформить коммерческий аккаунт

  • Выбран тариф
  • Оплатить доступ любым из возможных способов

Полный доступ

Еще тендеры за этот срок

послуга за кодом ДК 021:2015 79510000-2 «Послуги з приймання телефонних дзвінків» (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків комунальної власності територіальної громади Солом"янського району м. Києва) Источник: ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН

ДК 021:2015:33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (туалетний папір) Источник: ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН

ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір ксероксний). Источник: ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН

Стрічкова горизонтальна пилорама в комплекті з додатковим устаткуванням (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2023-11-15-016811-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-11-15-016811-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі) Источник: ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН

Електрична енергія Источник: ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН

ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії) Источник: ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН